Про Нас

Багатий досвід у сфері розробки та впровадження біопрепаратів, поєднаний з новітньою виробничою базою, надає можливість Інституту агроекології і природокористування НААН пропонувати сучасному сільськогосподарському виробнику інноваційні біопрепарати.

Від інших виробників нас вирізняє наявність сучасних наукових лабораторій на базі яких проводяться фундаментальні дослідження. В мікробіологічній лабораторії здійснюється не тільки культивування відомих штамів мікроорганізмів, а й постійно проводиться виділення та селекція нових мікроорганізмів, дослідження їх властивостей, що в подальшому можуть стати основою для створення нових біопрепаратів.

Лабораторія

Крім того, Інститут агроекології і природокористування НААН, як профільна установа, має найбільшу акредитацію Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення дореєстраційних випробувань. Це – біологічні та екологічні дослідження. Наші спеціалісти мають змогу провести всі види дореєстраційних випробувань біологічних препаратів перед їх реєстрацією в Україні.

Сучасні обладнані лабораторії та науковий потенціал нашого інституту дають змогу забезпечувати постійний науковий супровід Вашої сільськогосподарської діяльності щодо ключових аспектів вирощування культур упродовж всього вегетаційного періоду.

У відділі агроекології і біобезпеки зібрано найбільшу в Україні колекцією цінних в агрономічному аспекті мікроорганізмів. Кожен із них може стати основою того чи іншого біопродукту. Наші бізнес-партнери завжди мають змогу замовляти у нас той чи інший штам мікроорганізмів або, безпосередньо, розроблення та створення біопрепарату. На замовлення споживача наші науковці запропонують необхідні біоагенти (мікроорганізми), підберуть зручні препаративні форми, відпрацюють технологічні моменти.

Виробництво:

Запропоновані біопродукти виготовляються на сучасному обладнанні – у ферментерах, що відповідають найвибагливішим стандартам не тільки агробіотехнології, а й фармакології.

Завдяки значному досвіду з розробки та впровадження на ринок України біотехнологічних продуктів, можемо запропонувати нашим партнерам уже готові розроблені – бізнес-проекти. Наші фахівці мають змогу розробити для Вас стратегію ˗ від створення продукту до його подальшого просування на ринку, вивчення сегментів виробництв, для яких він може бути корисним.

Наші продукти задовольняють потреби най вибагливіших виробників не залежно від форм власності та розмірів господарства – від агрохолдингів до одноосібних фермерів. Запропоновані біопрепарати поєднують у собі необхідний для сільгоспвиробників арсенал можливостей: якість, зручність, результативність та економічність.

Оскільки кожен бізнес-партнер є важливим для нас, Ви можете у будь-який час звернутися до фахівців нашої компанії за консультацією щодо роботи з біопрепаратами.

З оптимізмом дивимось у майбутнє та запрошуємо до співпраці.

Контакти

Інститут агроекології і природокористування НААН
03143, Україна, м. Київ,
вул. Метрологічна, 12
тел: 0800-216-000 *
e-mail: order@rizoaktiv.com


* Дзвінки із стаціонарних та мобільних телефонів на території України безкоштовні